İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Kürü

kulak-cinlaması-tedavi-yontemleri
Kulak Çınlamasına İyi Gelen İlaç İsimleri
5 Eylül 2017

İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Kürü

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Kürü

İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması kürü, İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması için soğan kürü, İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması için lahana kürü.

İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması kürü makalesi bilgi amaçlı yazılmıştır. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması kürü makalemizde yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması kürü sitemizde bilgi amaçlı yazılmıştır. işte İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması kürü.

İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tavsiyeleri

Kulak çınlamasına karşı en son geliştirmiş olduğum bitkisel kürdür. Tinitus’un destekleyici tedavisinde iki ayrı ve tek tip bitkisel kür önermekteyim. Başarı oranı yüksek olan bu destekleyici kürün uygulama süresi en fazla 3 aydır. Önerdiğim destekleyici bitkisel kürün herhangi bir yan tesiri de yoktur.

İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık, fıstık, ceviz , ayçekirdeği. Yada kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.

Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması için 15 günlük beyaz lahana kürünü öneriyor.

İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Beyaz Lahana Kürü

Kaynamaya başlayan yarım litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyarak 10 dâkika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.

Elde ettiğiniz suyu,Sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için. Bu işleme toplam 5 gün devam edin.

Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.

Aynı zamanda toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü. 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesinlikle yüksek seste müzik dinlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın.
Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.
Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Soğan Kürü

Kulak çınlaması sorunu kireçlenme nedeniyle ortaya çıkıyorsa bu durumda kişi İbrahim Saraçoğlu kireçlenme kürü yöntemini yani çınar yaprağı kürü uygulanmalıdır. Ancak orta veya genç yaşlardaki kişiler için altta açıklanan kürler uygulanmalıdır.

Soğan Kürü : İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması problemi yaşayan kişinin öncelikle on beş gün boyunca soğan kürünü kullanması gerektiğini söylüyor. Bu kür için öncelikle bir buçuk su bardağı su bir tencereye konulur sonra bir adet kuru soğanın kabuklarını soyulur. Dört parçaya bölünür tencereye atılır ve 5 dakika kadar kısık ateşte kaynatılır. Ilıyınca süzülür, aç karnına sabah akşam taze olarak içilmelidir.

Testere Dişli Aslan Pençesi : Soğan kürünün akabinde bir ay süresince testere dişli aslan pençesiyle yapılan kür uygulanması gerekmektedir. Bu kür için bir bardak su içerisinde 4-5 gram kadar testere dişli aslan pençesi bitkisi altı dakika kadar demlenir. Sonrasında süzün ve ılımaya bırakın.

Ilıdıktan sonra günde 2 kez tüketin. Bu kürden hemen sonra 15 gün boyunca soğan kürü uygulanır ve sonrasında bir ay çobançantası adı verilen kür uygulanır.

Çoban Çantası Kürü : Kaynatılmış bir bardak su içerisinde. 4-5 gram çoban çantası bitkisi atın ve 5 dakika demlendikten sonra süzün ve ılımaya bırakın. Ilıyınca her gün akşam yemeğinin ardından sonra tüketin. Bu kür bir ay boyunca uygulanmalıdır.

Uygulama Sıralaması : İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması için ilk olarak 15 gün soğan kürünün ardından. Bir ay testere boyunca dişli aslan pençesini. Ve ardından 15 gün soğan kürünü ve son olarak bir ay çoban çantası kürünün uygulanması gerekliliğini söylüyor.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.