kulak-cinlamasi2
Kulak Çınlaması Nasıl Geçer Bitkisel
28 Mart 2017
tinnitus-diger-nedenleri
Kulak Uğultusu Tedavisi
28 Mart 2017

Kulak Uğultusu İbrahim Saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

Kulak Uğultusu İbrahim Saraçoğlu

kulak uğultusu ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu kulak uğultusu tedavisi, ibrahim saraçoğlu kulak uğultusu için kür, hakkında herşey bu makalede.

Kulak uğultusu İbrahim Saraçoğlu tavisyeleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Sitemizde bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Sitemizin ve firmamızın İbrahim Saraçoğlu ile ticari bağı yoktur. Bu makale bilgi amaçlıdır. Bizim tavsiyelerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Kulak Uğultusu için Kür

Pr.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU : Kulak uğultusuna karşı en son geliştirmiş olduğum bitkisel kürdür. Tinitus’un destekleyici tedavisinde iki ayrı ve tek tip bitkisel kür önermekteyim. Başarı oranı yüksek olan bu destekleyici kürün uygulama süresi en fazla 3 aydır. Önerdiğim destekleyici bitkisel kürün herhangi bir yan tesiri de yoktur.

Pr. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak uğultusu şikayeti olanların, fındık, fıstık, ceviz , ayçekirdeği yada kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.
Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak uğultusu için 15 günlük beyaz lahana kürünü öneriyor.

Kulak Uğultusu için Beyaz Lahana Kürü

Lahana Kürü Hazırlanışı : Kaynamaya başlayan yarım litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyunuz. 10 dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.

Lahana Kürü Kullanımı : Elde ettiğiniz suyu, sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için. Bu işleme toplam 5 gün devam edin.

Tavsiyeler : Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.

Aynı zamanda toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü. 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.

DİKKAT !!!

Kesinlikle yüksek seste müzik dinlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın.

Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.