İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Kulak Çınlaması

Kulak Çınlaması Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu
28 Mart 2017
kulak-cinlamasi2
Kulak Çınlaması Nasıl Geçer Bitkisel
28 Mart 2017

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Kulak Çınlaması

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü Kulak Çınlaması

İbrahim Saraçoğlu lahana kürü kulak çınlaması, İbrahim Saraçoğlu kulak uğultusu tedavisi. İbrahim Saraçoğlu lahana kürü kulak çınlaması hakkında herşey.

İbrahim Saraçoğlu lahana kürü kulak çınlaması makalesinde yazılanlar bilgi amaçlı olarak sitemizde yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu lahana kürü kulak çınlaması makalesi ”sayfamdaara blogcu com” sitesinden alınmıştır. Sitemizin ve firmamızın İbrahim Saraçoğlu ile ticari bir bağı yoktur. Sitemiz ve firmamız yazılanlardan mesul değildir.

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

Pr.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU : Kulak çınlamasına karşı en son geliştirmiş olduğum bitkisel kürdür. Tinitus’un destekleyici tedavisinde iki ayrı ve tek tip bitkisel kür önermekteyim. Başarı oranı yüksek olan bu destekleyici kürün uygulama süresi en fazla 3 aydır. Önerdiğim destekleyici bitkisel kürün herhangi bir yan tesiri de yoktur.

Pr. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması şikayeti olanların, fındık, fıstık, ceviz , ayçekirdeği yada kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.
Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması için 15 günlük beyaz lahana kürünü öneriyor.

Kulak Çınlaması için Beyaz Lahana Kürü

Lahana Kürü Hazırlanışı : Kaynamaya başlayan yarım litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyunuz. 10 dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.

Lahana Kürü Kullanımı : Elde ettiğiniz suyu, sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için. Bu işleme toplam 5 gün devam edin.

Tavsiyeler : Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.

Aynı zamanda toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü. 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.

DİKKAT !!!

Kesinlikle yüksek seste müzik dinlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın.

Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.